free hit counter
Gökçek ŞifaSize Telefonunuz Kadar YakınızÜcretsiz Google Play'de
İNDİRX
Kuşkusuz obezite geçmişte ve günümüzde bir çok insanın sorunu haline gelmiştir.Ve bu şekil gideceği düşünülürse gelecekte de insanların en büyük sorunu haline gelecektir şişmanlık. Zayıflamak İçin Şifalı Bitkiler

obezite

Kuşkusuz obezite geçmişte ve günümüzde bir çok insanın sorunu haline gelmiştir.Ve bu şekil gideceği düşünülürse gelecekte de insanların en büyük sorunu haline gelecektir şişmanlık. Şişmanlık vücut da yağ oranının artması sonucunda oluşan bir tür hastalık çeşididir. Bununla birlikte kilolu olna yani şişman olan kişilerin bir çoğunda ilerleyen zamanlarda farklı hastalıklarda ortaya çıkmaktadır.İşde tüm bu sorunlarla karşılaşmamak için besinlerimize günlük yaşantımıza çok fazla dikkat etmemiz gerekmektedir. Şimdi kilolu olanlara ilişki zayıflamalarına yardımcı birkaç tüyo vereceğiz bu makalemizde

Tüyo 1 : İlk tüyomuz  Kiraz sapı ve sudan oluşmaktadır.

Şimdi ise bu örneğin hazırlanışına bir göz atalım

Hazırlanışı : 6 bardak su ve bir  çay bardağı kiraz sapını elde ettikten sonra 6 bardak suyu alacak şekilde bir sürahiye su ile birlikte kiraz sapı atılır daha sonra 12 saat kadar beklenmektedir. Bekleme süresi sonrasında ise 15 dkk kaynatılır ve yarım saat bekletilmeye konulur. Sonrasında ise günde üç kez bir çay bardağı ile içilir.

 

Tüyo 2 :  Şimdi tüyomuzda ise bize gerekli olanlar limon, greyfurt, bal ve sudur

Hazrılanışı :3 limon ile 2 adet greyfurt kabukları soyulur ve ince ince kesilir ve 4 bardak suda 15 dk gibi bir süre boyunca kaynatılır. Kaynama işleminden sonra  içerisine 3 kaşık bal konur  ve 15 dakika daha kaynatılarak süzülerek sabah akşam içilir.

 

Tüyo 3 : Şimdikinde ise bize lazım olanlar papatya limon ve sudur

Hazırlanışı :Kabukları soyulmamış limon ile bir kaşık papatya kaynamış olan suya konu ve 6 saat bu suda bekletilir.6 saat sonunun da süzülür ve sabah ile öğlen birer çay bardağı ile  bardak içilir.

 

Yukarıda belirtmiş olduğumuz tüyolardan birini veya bir kaçını her gün düzenli bir şekilde uygular iseniz eğer sonucun olumlu bir şekilde ilerlediğini göreceksiniz. Zayıflamak için yapılması gerekenler bununla birlikte düzenli spor yapmak ve aynı zamanda düzenli bir şekilde yemek yemektir. Yemeği az yada çok yemekten daha fazla düzenli yenilmesine dikkat edilmesi gerekmektedir. Ve  bununla birlikte düzenli olarak spor yapmakta çok ama çok önemlidir.

Henüz Yorum Yapılmamış

İlk Yorumu Siz Yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir